ﺳﻪشنبه, 05 بهمن,1395
Menu

پیامهای نوروزی

30
تاکید معاون گردشگری بر ممنوعیت ثبت نام و اعزام گردشگر به ترکیه/برخورد قانونی با دفاتر مسافرتی متخلف
چکیده: در پی حوادث و ناامنی های اخیر در کشور ترکیه، ممنوعیت ثبت نام و اعزام گردشگر به این کشور توسط دفاتر خدمات مسافرتی ممنوع است و هرگونه اقدام برخلاف این سیاست ابلاغی تخلف محسوب می شود. مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری با اعلام این مطلب به میراث آریا(chtn) گفت: با توجه به اینکه شرایط برقراری تورهای گردشگری با ترکیه به صورت عادی برنگشته است، ممنوعیت ثبت ... ادامه »
30
آخرین وضعیت سفرهای تابستانه بررسی شد
چکیده: آخرین وضعیت سفرهای تابستانه توسط رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و کلیه اعضای حاضر متشکل از 18 نهاد اجرایی مورد بررسی و آسیب شناسی قرار گرفت. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در یازدهمین جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که با هدف راهکارهای اجرائی شدن ماموریت فرهنگ سازی ستاد و بررسی آخرین وضعیت ... ادامه »
23
آماده مذاکره با برندهای هتل سازی مشهور جهان هستیم
چکیده: در زمینه‌ هتل‌سازی آماده مذاکره با تمامی برندهای مشهور جهان هستیم و در این خصوص نیز اقدامات ارزشمندی تا کنون انجام شده تا سطح کیفی خدمات در این مکان‌های اقامتی به استانداردهای روز دنیا نزدیک‌تر شود.  مسعود سلطانی‌فر در آیین افتتاح هتل لاله‌پارک تبریز که ظهر امروز 22 تیرماه برگزار شد، با بیان این‌که کارهای خو... ادامه »
23
تبریز 2018 نقطه آغاز تحولات عظیم اقتصادی، گردشگری و فرهنگی
چکیده: رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تبریز 2018، نقطه آغاز تحولات عظیم اقتصادی، گردشگری و فرهنگی آذربایجان قهرمان و ایران سرافزار خواهد بود.    سلطانی‌فر در آیین افتتاح رسمی مجتمع تفریحی، تجاری و اداری ستاره باران تبریز که پیش از ظهر امروز سه شنبه 22 تیرماه برگزار شد، با اشاره به گردش مالی سالیانه کشورها از گردشگری گ... ادامه »
22
گرامیداشت روز جهانی گردشگری با تکیه بر ظرفیت های درون نگر
چکیده: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نهمین نشست کمیته مشورتی گردشگری دو پایه اصلی برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی گردشگری را تحقق اندیشه صاحبنظران این حوزه و تکیه بر ظرفیت های درون نگر صنعت گردشگری، مطرح نمود.   به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد در نهمین... ادامه »
22
اقامتگاه های بوم گردی نماد گردشگری حلال
چکیده: مدیر کل همکاری و توافق های ملی گردشگری و دبیر برگزاری سومین جشنواره مشارک ملی گردشگری، انعکاس ابعاد مختلف اقامتگاه های بوم گردی در کشور را نمادی از گردشگری حلال عنوان کرد که شرکت کنندگان می توانند با بهره مندی از این فرصت، امکان موفقیت در رقابت پیش رو را فراهم آورند.  به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمد علی ... ادامه »
22
سنگ های قیمتی و سفال با نام مشهد و لالجین شناخته می شوند
چکیده: مشاور امور بین الملل معاونت صنایع دستی کشور گفت: به دنبال جهانی شدن لالجین و مشهد محصولات این دو شهر باید برند جهانی شود.  سفال لالجین برند لالجین و سنگ های قیمتی مشهد برند مشهد را داشته باشد و دنیا سنگ های قیمتی و سفال را به نام این دو شهر بشناسد. به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ امید شیوا مشاور امور بین&z... ادامه »
22
ثبت 16 اثر تاریخی شاخص فارس در فهرست آثار ملی
چکیده: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس گفت : 16 اثر تاریخی شاخص در استان فارس ثبت ملی شد . به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس مصیب امیری اظهار داشت : کارشناسان و محققان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  فارس با کمک و هماهنگی با باستان‌شناسان و کارشناسان میراث فرهنگی و با تل... ادامه »
22
ضرورت نگاه ویژه به صنعت گردشگری در توسعه اقتصادی
چکیده: مدیرکل میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی با اشاره به انتخاب تبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی درسال  2018  بر لزوم اهميت و توجه ويژه به زيرساخت هاي صنعت گردشگری در توسعه اقتصادی  تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، مرتضی آبدار در نشست با مدیران صنوف ... ادامه »
22
میهمان نوازی ایرانیان رکن اساسی توسعه گردشگری است
چکیده: دیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در نشست مطبوعاتی همایش کیفیت مهمان نوازی ایرانیان در صنعت گردشگری با بیان مطالبی عنوان کرد: بدون شک میهمان نوازی ایرانیان یکی از ارکان اساسی در توسعه گردشگری کشورمان به شمار می رود. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، نشست مطبوعاتی همایش علمی کیفیت خدمات میهمان نوازی ایرانیان در صنعت گردشگری ... ادامه »
صفحه 1 از 63اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین